O Akanea

Oprogramowanie dla profesjonalistów z branży Owoców i Warzyw

Nasza tożsamość

Producent specjalistycznego oprogramowania, tworzonego i rozwijanego z myślą o profesjonalistach z branży spożywczej i supply-chain.

Bogactwo funkcjonalne i technologiczne naszych programów, nieustanne poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych, a także gotowość do współpracy nad projektami, pozwalają nam spełnić oczekiwania zarówno małych firm, jak i wielkich międzynarodowych przedsiębiorstw.

Nasze ambicje

Towarzyszymy naszym klientom w rozwoju ich biznesu, zdobywaniu nowych rynków zbytu i informatyzacji przedsiębiorstw.

Jesteśmy otwarci na aktualne wyzwania branży i dostarczamy innowacyjne rozwiązania zwiększające produktywność i rentowność przedsięwzięcia.

Ponad 30-letnie doświadczenie w rozwiązaniach dla branży agro czyni z AKANEA idealnego partnera dla francuskiej grupy ISAGRI, jednego z głównych producentów i dostawców rozwiązań informatycznych w Europie. Od września 2018 roku jesteśmy częścią grupy!

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom branży agro, w lipcu 2019 roku do grupy AKANEA dołącza INFORMIA, producent specjalistycznego oprogramowania dla owoców i warzyw, obecny od ponad 15 lat na rynku francuskim, polskim i marokańskim. Do ostatecznego połączenia i stworzenia wspólnej marki AKANEA dochodzi w styczniu 2020 roku.

Razem możemy dostarczyć pełne spektrum rozwiązań, jakich potrzebujecie dla swojego biznesu!

30 lat doświadczenia

Codziennie towarzyszymy naszym klientom w rozwoju ich biznesu poprzez specjalistyczne rozwiązania dedykowane wszystkim przedstawicielom sektora agro.

Pozostając wciąż do dyspozycji naszych klientów, staramy się dostarczać dedykowane rozwiązania, będące odpowiedzią na aktualne oczekiwania branży i poprzez nasze działania budować relacje oparte na obustronnym zaufaniu.

Akanea w liczbach

ponad 1 600 klientów

ponad 16 000 użytkowników

ponad 25 000 użytkowników końcowych

20% przychodów przeznaczone na R&D

Biura we Francji, Polsce i Maroku, ponad 200 współpracowników

Nasze wartości

Satysfakcja klienta

Ciągły rozwój

Najwyższa jakość relacji

Odkryj nasze specjalistyczne rozwiązania informatyczne
dla sektora Owoców i Warzyw

Zarządzanie produkcją, magazynem i traceability

Od przyjęcia towaru aż po wysyłkę , poprzez magazyn, produkcję, kolejne etapy obróbki towaru i linie pakujące, Konnect’Agro pozwala na elastyczne zarządzanie wszystkimi procesami w Państwa zakładzie.

Zarządzanie zakupami i sprzedażą

Od zakupu aż po sprzedaż, Konnect’Agro towarzyszy Państwu na wszystkich etapach zarządzania opakowaniami, marżami i rozliczeniami producentów.

Akanea w Polsce

Siedziba AKANEA w Polsce znajduje się w centrum Warszawy w nowoczesnym biurowcu przy Alejach Jana Pawła, w eleganckich wnętrzach Gold Place.

AKANEA na świecie

AKANEA obecna jest na całym świecie dzięki rozbudowanej sieci partnerów i dystrybutorów. We Francji posiada 4 duże agencje (Lyon, Toulouse, Marseille, Larmor-Plage).

AKANEA na świecie