AKANEA – producent oprogramowania dla Owoców i Warzyw

Akanea Konnect’Agro

Pobierz broszurę Akanea Konnect’Agro dla OWOCÓW I WARZYW
(PDF – 3.5Mo)

AKANEA oferuje kompleksowe rozwiązania informatyczne dedykowane profesjonalistom z sektora owoców i warzyw.

Ekspertyza 360° Niezależnie od specjalizacji i rodzaju prowadzonej działalności, rozwiązania Konnect’Agro są sprawdzonym narzędziem, niezbędnym w zarządzaniu Państwa biznesem. Specjalistyczne oprogramowanie tworzone i rozwijane specjalnie dla firm z branży owocowo-warzywnej! To spektrum funkcjonalności, które odpowiadają potrzebom każdego użytkownika w firmie: kadry zarządzającej, działu finansowego, działu handlowego, działu kontroli jakości, działu informatycznego, produkcji i magazynu, wózkowych i pracowników halowych.

Skierowane do wszystkich przedstawicieli branży owoców i warzyw, niezależnie od rozmiaru przedsiębiorstwa, nasze rozwiązania Konnect’Agro towarzyszą w rozwoju Państwa biznesu. Dzięki swojej elastycznej i modularnej budowie, oprogramowanie dopasowuje się swoimi funkcjonalnościami do aktualnych potrzeb klienta: nowych rynków zbytu, wyspecjalizowania produkcji, jak i jej dywersyfikacji, automatyzacji i informatyzacji zakładu.

Zintegrowane oprogramowanie, będące odpowiedzią na aktualne wyzwania branży

AKANEA oferuje efektywne zintegrowane oprogramowanie do zarządzania, tworzone i rozwijane przez zespół ekspertów znających specyfikę branży owocowo-warzywnej. Wyposaż swoje przedsiębiorstwo w system informatyczny odpowiadający profilowi Twojej działalności, a także wymaganiom Twoich klientów, dostawców i instytucji publicznych:

  • Zarządzanie produkcją,
  • Zarządzanie handlem, traceability i etykietami,
  • Wymiana informacji między zakładami,
  • Sortowanie, pakowanie i magazynowanie,
  • Pilotowanie operacji,
  • Fakturowanie,
  • Wymiana elektroniczna EDI.

Odkryj nasze specjalistyczne rozwiązania informatyczne dla sektora Owoców i Warzyw

Zarządzanie produkcją, magazynem i traceability

Od przyjęcia towaru aż po wysyłkę , poprzez magazyn, produkcję, kolejne etapy obróbki towaru i linie pakujące, Konnect’Agro pozwala na elastyczne zarządzanie wszystkimi procesami w Państwa zakładzie.

Zarządzanie zakupami i sprzedażą

Od zakupu aż po sprzedaż, Konnect’Agro towarzyszy Państwu na wszystkich etapach zarządzania opakowaniami, marżami i rozliczeniami producentów.

Funkcjonalności, dostosowane do wymagań branży, dostępne od ręki

Specjalistyczne oprogramowanie AKANEA, dedykowane przedstawicielom branży AGRO, jest obecne w Polsce!