Zarządzanie zakupami i sprzedażą

Konnect'Agro

Producenci, przetwórcy, zrzeszenia i grupy producenckie, mroźnie, firmy handlowe, hurtownie, importerzy i eksporterzy Owoców i Warzyw – nasze oprogramowanie towarzyszy w rozwoju Waszego biznesu!

Profesjonalne oprogramowanie dla sektora Owoców i Warzyw, przeznaczone do zarządzania sprzedażą, zakupami i marżami, Konnect’Agro jest narzędziem niezastąpionym przy podejmowaniu decyzji handlowych.

Dostosowane do potrzeb, pozwala zarządzać w czasie rzeczywistym wszystkimi handlowymi danymi firmy.

Zarządzanie zakupami i sprzedażą

Konnect’Agro to profesjonalne oprogramowanie dla sektora Owoców i Warzyw, przeznaczone do zarządzania sprzedażą, zakupami i marżami. Używane przez ponad setkę profesjonalistów z branży, jest narzędziem niezastąpionym przy podejmowaniu decyzji handlowych.

Rozwiązanie AKANEA wychodzi naprzeciw potrzebom sektora Owoców i Warzyw, oferując najnowszą technologię. Działa szybko, elastycznie i jest dostosowane na wymiar.

Oprogramowanie rozwija się na bieżąco według zmieniających się potrzeb rynku (aplikacje na ekrany dotykowe, smartfony) i dostosowuje się dokładnie do potrzeb klienta. Wszystko po to, by zapewnić przyjazne i ergonomiczne rozwiązania.

Wybór Konnect’Agro to :