Green Line

Skuteczna kontrola produkcji to jedna z głównych cech naszego programu produkcyjno-magazynowego Konnect’Agro. Aby sprostać potrzebom i oczekiwaniom użytkowników, standardowa oferta AKANEA została wzbogacona o dwa dodatkowe uzupełniające moduły w zakresie zarządzania produkcją i magazynem. Obok modułu zadań dla wózkowych (Mission Cariste) to właśnie moduł Green Line pozwala skutecznie kontrolować produkcję.

W jaki sposób wymieniony w tytule moduł Green Line zapewnia kontrolę produkcji?

Green LineGreen Line, jest to ekran, poprzez który można błyskawicznie dotrzeć do podstawowych i najważniejszych informacji niezbędnych do kontroli produkcji i prawidłowego funkcjonowania całego procesu produkcyjnego. Rozwiązanie to zrodziło się z prostej obserwacji: w zakładzie produkcyjnym informacje przekazywane są często zbyt wolno, a dodatkowa konieczność wydruku dokumentów powoduje stratę czasu i spadek efektywności załogi. Dlatego też moduł Green Line skutecznie pomaga kontrolować produkcję umożliwiając, między innymi, z poziomu ekranu dotykowego:

  • tworzenie palety;
  • graficzne planowanie zleceń produkcyjnych;
  • graficzne przedstawienie partie na linii (zasilenie linii);
  • konsultowanie zleceń produkcyjnych (podgląd informacji i zdjęcie opakowania);
  • modyfikację / podgląd etykiety na karton;
  • wybór partii do wykorzystania i podgląd charakterystyki odsortu.

Kontrola produkcji z modułem Green Line

Moduł Green Line gwarantuje wymianę informacji w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkimi użytkownikami w zakładzie produkcyjnym. Pozwala oszczędzić czas i zminimalizować ilość papieru potrzebnego do wydruku zleceń produkcyjnych lub zleceń załadunku. Jest niezwykle skutecznym, intuicyjnym i ergonomicznym narzędziem kontroli produkcji.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami programu produkcyjno-magazynowego Konnect’Agro, a w szczególności modułu Green Line zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.